KONST / Litografier / Färglitografi 15042053

nr 1504 2053

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 88x60 cm, yttermått inklusive ram: 102x74 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

måndag 21 november 2022
kl 19:01:27

  • Tema
  • 21 nov

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik